5.1.2017

Kariéra

Hledáme nové kolegy na tyto pozice:

Obsluha CNC ohraňovacího lisu

Náplň práce:

  • obsluha a seřízení ohraňovacího lisu
  • ohýbání dle výkresové dokumentace
  • kontrola ohybu, manipulace s materiálem

Požadujeme:

  • SOU – vyučen ve strojírenském oboru
  • praxe na ohraňovacích lisu – min. 1 rok podmínkou
  • znalost čtení technických výkresů
  • samostatnost, pečlivost, flexibilita
  • ochota pracovat ve 3-směnném provoze

Skladník s VZV

  • nakládka hotových výrobků, vykládka materiálu
  • výpomoc ve výrobě s VZV
  • převážení a manipulace s materiálem

Požadujeme:

  • SOU – vyučen
  • platné oprávnění k řízení  VZV
  • praxi řidiče VZV
  • zkušenosti s prací ve skladu
  • spolehlivost, pečlivost, důslednost, samostatnost
  • ochota pracovat ve dvousměnném provoze

Operátor CNC strojů

  • obsluha dělících, vysekávacích strojů
  • nastavení a seřízení strojů

Požadujeme:

  • Znalost čtená technických výkresů
  • Samostatnost, pečlivost, zručnost, spolehlivost
  • Ochota pracovat ve 3-směnném provoze

Našim zaměstnancům nabízíme řadu zaměstnaneckých výhod, mezi které patří:

  •  příspěvek na stravování (stravenky)
  •  zvýhodněné hlasové a datové tarify pro mobilní telefony (T-mobile v rámci zaměstnaneckého programu)
  •  sportovní a společenské akce
  •  možnost dalšího profesního vzdělávání

V případě zájmu o zaměstnání v naší společnosti, zkuste využít možnosti a kontaktujte nás !

KONTAKT:
Ing. Dana Rybiařová
mobil: 731 859 301
e-mail: dana.rybiarova@spojmont.com

Kariéra u nás

SPOJMONT OSTRAVA s.r.o., dynamicky se rozvíjející česká společnost s dlouholetou tradicí, hledá nové pracovníky na tyto pozice :

  • Operátor CNC strojů
  • Obsluha CNC ohraňovacího lisu
  • Skladník s VZV

Více informací v sekci kariéra